Іспанські газетярі дали оцінку Луніну за матч проти Довбика та Циганкова

Дата:

Знаменита іспанська газета Marca оцінила гру українського воротаря Реала Андрія Луніна у матчі 24-го туру Ла Ліги проти «Жирони» (4:0).

На відміну від співвітчизників у складі суперника Віктора Циганкова та Артема Довбика, Лунін отримав хорошу пресу. Його дії оцінили на нормальні шість балів.

«В українського воротаря, який, схоже, остаточно виборов місце першого номера, до перерви взагалі не було роботи. А в перші 15 хвилин він навіть не втручався у події на полі.

У другому таймі його потурбували лише на першій хвилині, коли Гутьєррес намагався продемонструвати щось особисто».

Сообщение Іспанські газетярі дали оцінку Луніну за матч проти Довбика та Циганкова появились сначала на SPORTNEWS.COM.UA.